Notifications
Clear all

Firmware през USB-SHARP LC 32LE510E CH.17mb60-4.1 -НАМЕРЕН

10 Posts
6 Users
0 Likes
12.2 K Views
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

Нещо съвсем заспахте ,пролетта ли не пукна ,що ли icon_mrgreen.gif . Туй чудо споменато в заглавието само му мига червеният диод и нищо не прави . След усилието да отворя капака установих, че всичко си е здраво icon_mrgreen.gif демек има захранване навсякъде, обаче не работи .Порових за файл в мрежата ама не намерих ,имам за Тошиба ама клиента ще се сърди .А и ще трябва друга дистанция .Ако някой съжали бедният негаранционен и нечленуващ никъде техник от реалният сектор и за без такса от 20лв. нека прати файл пък той ще почерпи ама някой друг път .

P.S. Благодарение на колега телевизорчето вече пее icon_e_biggrin.gif

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 24.03.2016 17:57
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

Вектра , имам искрена молба , никога по никакъв повод да не пишеш в мои теми . Считай го както искаш .Имам молба и към модераторът и администраторът на сайта - това което пише този човек в темите ми да бъде изтривано .Може да звучи нахално и претенциозно но нямам избор , искам да запазя нормалността си и добрият си тон . Молбата ми ако не бъде приета ще прекратя участието си във форумът .Благодаря предварително и се извинявам за ултимативният си тон .

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 27.03.2016 20:04
(@anonymous)
Posts: 903
Noble Member Guest
 

Вектра , имам искрена молба , никога по никакъв повод да не пишеш в мои теми . ... .

Пепи Войнишки, само да съм сигурен мога ли да участвам във Ваште постове с цитати или и това не е редно. Макар тва да си е абсилютна дескриминация, обещавам да не казвам на никого, и сабравям и за сичко останало.

п.п. беше наистина последно ми писане(в съотв. п.) -
щом като Пепи("но нямам избор") не вижда избор,
да не забравяме обаче - "АНТИдискриминацията и антиЦЕНЗУРАТА бдят". icon_mrgreen.gif

 
Posted : 27.03.2016 21:59
vladimirstanoev
(@vladimirstanoev)
Posts: 2252
Noble Member
 

Джорангес (vijf,dris), поздравления за убавата тема дето сте си спретнали с твоя колега по акъл Вектросета
Админа требе да я окачи най-отгоре като важна, за да служи за назидание на останалите потребители във форума
Бравос и за новия ник "дрис", демек "дрисльо"
Много ти отива и бързо са те познали, ама пак си опущил снимката на тоя дрисльо:

 
Posted : 27.03.2016 22:57
Фишев
(@e)
Posts: 707
Member Moderator
 

Вектра за системен спам получаваш официално предупреждение Следваща стъпка окончателен БАН

 
Posted : 28.03.2016 2:33
(@anonymous)
Posts: 903
Noble Member Guest
 

Благодаря!
Предупреждението не се приема!
Задължен сте да посочите(може и малко "по рязък") конкретното нарушение,
инак го отразявам(подразбирам) като демагогстване.
Демагогии не приемам.
Щом като предупреждението е "официално", последващо-коректно се дължи и
официално посочване на нарушението.

 
Posted : 30.03.2016 14:42
Фишев
(@e)
Posts: 707
Member Moderator
 

Ти опитваш ли се да се правиш на интересен в тази тема че нещо не разбрах Точно тук съм ти изтрил няколко поста пълни със глупости и точно затова ти направих забележка Казвам във прав текст Още едно мнение тук несвързано със темата и си аут Не си мисли че не чета твоите писаници с другия луд във раздел общи приказки Само заради обидите към мен в качеството ми на модератор тук мога да те зашлевя автоматически Спасява ви само това и теб и Савов че съм поел ангажимент към Антон да не модерирам останалите части на форума Но тук внимавай една изцепка и си аут Като ти знам акъла това ще много скоро Разбрали ме Ако се налага го прочети няколко пъти и го запомни

 
Posted : 30.03.2016 20:32
 toxy
(@toxy)
Posts: 78
Trusted Member
 

icon_eek.gif

 
Posted : 30.03.2016 21:28
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

Съгласен съм с Тохи .Аз наистина искрено помолих Вектра да не пише в моите теми .Направих го възпитано ,без грубости ама кой да те чуе . Събрали сме се интелигентни хора и мисля,че общуването ни трябва да бъде интелигентно . Мислех си че някой ще се поинтересува нещичко по темата -какъв е бил проблема на тв.то ,как съм се справил с проблема ,от къде съм намерил файла ,да ама не . Надявам се че занапред интелигентността ще надделее над простотията .

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 30.03.2016 22:31
(@toffifee77)
Posts: 1
New Member
 

Да помоля за Firmware през USB-SHARP LC 32LE510E CH.17mb60-4.1 Благодаря.

 
Posted : 13.12.2021 18:09
Share: