AI Assistant
Notifications
Clear all

STR 51424 мистерия

83 Posts
9 Users
0 Reactions
70 K Views
Форум
(@pamporov)
Posts: 2756
Famed Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Аха, ясно. Ама не иде да напишеш микроФарад като че ли.... icon_rolleyes.gif


 
Posted : 10.04.2016 23:27
Форум
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

А , не иде... icon_mrgreen.gif а ако го напишем 4etirdeset i sedem mikroFarada icon_mrgreen.gif


Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 10.04.2016 23:36
Щирлиц
(@p)
Posts: 6024
Illustrious Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Академично се пише така : 47мкф !!!!! icon_twisted.gif


Синджира си идва а козата я няма....

Форум

 
Posted : 11.04.2016 0:09
Форум
(@pamporov)
Posts: 2756
Famed Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Така беше когато бяхме в СИВ, сега сме в ЕС! icon_exclaim.gif


 
Posted : 11.04.2016 0:14
Щирлиц
(@p)
Posts: 6024
Illustrious Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Не врат, ами шия ! icon_rolleyes.gif


Синджира си идва а козата я няма....

Форум

 
Posted : 11.04.2016 0:15
vladimirstanoev
(@vladimirstanoev)
Posts: 2253
Noble Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Не врат, ами шия !

Глупости на търкалета, разликата е от земята до небето icon_twisted.gif
В СИВ имаше БАН, а в ЕС има ЛАН Форум


 
Posted : 11.04.2016 1:48
Щирлиц
(@p)
Posts: 6024
Illustrious Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

И сега има БАН . Я виж как всеки ден модератора бие по няколко БАНа на нашия човек и той е все вътре във форума .Форум


Синджира си идва а козата я няма....

Форум

 
Posted : 11.04.2016 1:52
vladimirstanoev
(@vladimirstanoev)
Posts: 2253
Noble Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Ами явно тия три неща осмислят живота на Джорангес: бой, винкел и ... отзад icon_twisted.gif
ПП. Хайде да му е честит новия винкел, за другите две неща шъ почака Форум


 
Posted : 11.04.2016 2:30
Page 6 / 6
Share: