Аха, ясно. Ама не иде да напишеш микроФарад като че ли.... ![]()
А , не иде...
а ако го напишем 4etirdeset i sedem mikroFarada ![]()
Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България
Академично се пише така : 47мкф !!!!! ![]()
Синджира си идва а козата я няма....

Така беше когато бяхме в СИВ, сега сме в ЕС! ![]()
Не врат, ами шия ! ![]()
Синджира си идва а козата я няма....

Не врат, ами шия !
Глупости на търкалета, разликата е от земята до небето ![]()
В СИВ имаше БАН, а в ЕС има ЛАН 
И сега има БАН . Я виж как всеки ден модератора бие по няколко БАНа на нашия човек и той е все вътре във форума .
Синджира си идва а козата я няма....

Ами явно тия три неща осмислят живота на Джорангес: бой, винкел и ... отзад ![]()
ПП. Хайде да му е честит новия винкел, за другите две неща шъ почака 

