Български грамофон Балкантон 114 М + описание
Шаси: REMR ЭПУ-40 моно (CCCP), предусилвател
Техническо описание и ръководство за употреба – Балкантон 114 М.rar
Повече за българските грамофони тук – http://sandacite.bg/forum/viewtopic.php?f=28&t=1895
Шаси: REMR ЭПУ-40 моно (CCCP), предусилвател
Техническо описание и ръководство за употреба – Балкантон 114 М.rar
Повече за българските грамофони тук – http://sandacite.bg/forum/viewtopic.php?f=28&t=1895
Уважаеми потребители, в следващите няколко публикации очаквайте нови и непознати досега (включително и за нас) разработки на Слаботоковия завод в... read more
Вижте всичко за колоните ОТ-31 Бета в Sandacite.BG! Стари колони Респром Бета ОТ-31 Нашето музикално пътешествие из гръцката азбука отзад напред... read more
Прочетете в Sandacite.BG за стари български лампови усилватели от 30-те години! Стари български усилватели Електрон Обикновено, когато стане дума за български... read more
Дес ще Ви представим нещо твърдя редко, което не знаех че съществува, до момента, до който не го видях. В... read more
Hi-Fi дек МС 1200 в Сандъците – Sandacite! Българският Hi-Fi дек МС 1200 Когато стане дума за български декове, обикновено се... read more
Шаси: Suprafon HC 07 стерео (Чехословакия), предусилвател. Последният български отделен грамофон. По желание се комплектова с две колони. ... read more
Разгледайте Първия български касетофон Монтана в Sandacite.BG! Касетофон Монтана + схема На снимката виждаме един преносим апарат, съвсем лек и удобен.... read more
Опаа, Sandacite.BG ви показваме първия киноусилвател на Елпром Ворошилов... Лампов киноусилвател Елпром Ворошилов Киносалоните са места, в които трябва добре от... read more
Ето и данните на БГ високоговорителите ВВ104 и В01121 в Sandacite.BG! Говорител ВВ104 След вчерашните прожектори и онзиденшните клаксони мислим, че... read more
Попаднахме на този странен българо-западен радиокасетофон. Дали това е лицензно производство? За момента нямаме никаква документация или въобще нещо повече за... read more
Comments (4)
Анте, търся под дърво и камик една доза Uf-50 за грамофонното шаси което е с 4 скорости и е уникат .Работи но е изгубена осичката за автоматиката за плочите .Кутията е дървена и страхотно запазена .Лифта работи и автоматиката също но на поставената от завода полска доза единият канал е аут! Знаеш че се разпрашяват дозите ,но игличката е здрава!
Помагай ,все още съм във твоя форум и дълбоко съжалявам че го напусна а ти беше от основателите му!
Поздрави: инж.Богоев ,вече „пенсия“от БНТ!
Добър ден.
Нямам тази доза обаче. :(
Далиможете да се разтърсите из магазинана ул. Цар Симеон 75 и да им поръчате?
Здравейте! Страхотен сайт сте направили!
Под дърво и камък търся фрикцион за този грамофон – Балкантон 114 М, но няма! Моят фрикцион е износен, а грамофонът е здрав.
Имате ли представа къде бих могъл да потърся?
Поздрави,
П. Петков