Notifications
Clear all

lg 32cs460 отелва се когато си иска

30 Posts
10 Users
0 Reactions
26.6 K Views
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

Търся си схемичка на мейнборда .Сензорната клавиатура не работи и като я разкачих само нея преди два три месеца всичко си заработи и ме мързеше да ровя повече така го дадох да се управлява само с дистанцията .Сега се върна .Работи колкото си иска и минава в st.b. ама не иска да се управлява от дистанцията докато не се изключи от мрежата .Лошото е ,че като му махнах капака не ще да се отелва и няма какво да му меря а и без схема не знам какво да меря.Според мен му забива шината ,която е към локалната клавиатура от ликаж от време навреме на някой неелектролитен кондензатор .Понагрях му процесора с духалката /не драстично/ ама реакция няма . Търся си схемичка .

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 15.11.2015 0:01
ciklon
(@ciklon)
Posts: 66
Trusted Member
(@pamporov)
Posts: 2756
Famed Member
 

......Лошото е ,че като му махнах капака не ще да се отелва.......

Че какво му е лошото! Махай капака и пей сърце! icon_mrgreen.gif Най-много да се освини, не да се отели....

 
Posted : 15.11.2015 1:50
vladimirstanoev
(@vladimirstanoev)
Posts: 2253
Noble Member
 

не иска да се управлява от дистанцията докато не се изключи от мрежата

Бухай едно айляшко ключе и пей сърце
При включен щепсел в контакта, може да се офайдосаш и с 2 в 1 по време на монтажа

 
Posted : 15.11.2015 2:42
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

icon_arrow LG 32CS460, 32CS460S, 32CS460T, 32CS463, 32CS465 - LD21C

И малко за четене [icon_e_geek.gif[icon_e_geek.gif - [ Решено ] LG 32CS460 периодически зависает

Малко съм консервативен в разрешаването за ползване на бисквитки поради мои си съображения и ако искаш да ми помогнеш изпрати ми на имейла схемата .Ако не , живи и здрави .Благодаря че ми обърна внимание . Миналата седмица беше пълна с такива неща дето ту се отелват, ту не .Да ти е кеф да ги правиш .Накрая и колата ми взе да прави нещо подобно-сервото ту работи ,ту не .Явно е заразно icon_mrgreen.gif

P.S. А намерих си я http://www.electronica-pt.com/esquema/f ... own/24222/

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 15.11.2015 13:57
ciklon
(@ciklon)
Posts: 66
Trusted Member
 

"Бисквитки" се ползват почти навсякъде. Това,че няма съобщение на даден сайт не значи, че няма такива. Съобщението за "бисквитки" вече е задължително според директива на ЕС.

www.ciklon.org

 
Posted : 15.11.2015 14:20
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

Да ,всичко е О.К. Намерих си я .Благодаря ! Остава утре да почопля и пак да не направя нищо icon_mrgreen.gif

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 15.11.2015 14:30
Карл Маркс
(@kap-apkc)
Posts: 749
Prominent Member
 

Накрая и колата ми взе да прави нещо подобно-сервото ту работи ,ту не .Явно е заразно icon_mrgreen.gif

Абе, то не е заразено, ама си провери маркуча от всмукателните колектори, който отива към сервото да не е напукан, или некоя скоба да се е отпуснала и да смуче въздух от там icon_rolleyes.gif

Битието - определя съзнанието!!!

 
Posted : 15.11.2015 14:34
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

icon_mrgreen.gif Проверен е ,сервото почва да смуче въздух /и се чува / когато натисна спирачката .Прави го сутрин когато е студено .Явно вътре се удървя мембраната .Като позагрее малко и се оправя .Все още не влияе на оборотите, а като почне да го прави се купува ново серво и това е .Същото е и с мейнборда icon_mrgreen.gif .Като не се оправи, ако човека иска да си плаща се купува нов и пей сърце .Така се ремонтира по европейски icon_mrgreen.gif

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 15.11.2015 14:45
Карл Маркс
(@kap-apkc)
Posts: 749
Prominent Member
 

Значи уплътнението по периферията на сервото, ако не е капсуловано и е с болтове ги стегни! А иначе и за капсулованото има усталък. [icon_e_wink.gif

Битието - определя съзнанието!!!

 
Posted : 15.11.2015 14:54
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

Не е с болтове .Казвай усталъка .Така и така телевизори няма да поправяме .Ще си направя нов никнейм -Пешо сервото icon_mrgreen.gif

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 15.11.2015 15:28
Карл Маркс
(@kap-apkc)
Posts: 749
Prominent Member
 

Каквото има за ремонт, тва шъ поправяме, даже маша за коса [icon_lol.gif
Сервото требе да го свалиш и да прегледаш внимателно където се съединяват двете полусфери, пристягаш внимателно на менгеме, цялата окръжност, ако уплътни добре, ако не гюм-гиби, анъдъмо шиндири icon_rolleyes.gif
П.П. При възможност, ползвай силикон.

Битието - определя съзнанието!!!

 
Posted : 15.11.2015 15:45
(@e-ok)
Posts: 917
Prominent Member
Topic starter
 

Каквото има за ремонт, тва шъ поправяме, даже маша за коса [icon_lol.gif

Ма то питаха и за ремонт на вибратори icon_mrgreen.gif А то това сваля ли го няма какво да го пристягам .Направо отлита в гюма .Не си струва гъзурченето icon_mrgreen.gif

Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
Skype: pepsan1
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България

 
Posted : 15.11.2015 15:51
Карл Маркс
(@kap-apkc)
Posts: 749
Prominent Member
 

Каквото има за ремонт, тва шъ поправяме, даже маша за коса [icon_lol.gif

Ма то питаха и за ремонт на вибратори icon_mrgreen.gif А то това сваля ли го няма какво да го пристягам .Направо отлита в гюма .Не си струва гъзурченето icon_mrgreen.gif

Ми прави ги бре, нема лошо, аможе да намажеш нещо и от притежателката [icon_lol.gif
Като не искаш да го сваляш, виж от къде смуче въдух и направи операциите там!

Битието - определя съзнанието!!!

 
Posted : 15.11.2015 15:56
(@valeri2636)
Posts: 104
Estimable Member
 

От прочетеното разбрах, че трябва да се смени нанда на сервото на колата и да се притегнат болтовете на менгеме на LG–то.

 
Posted : 16.11.2015 1:42
Page 1 / 2
Share: