Notifications
Clear all

Гласуване за Чантаджия на годината 2014

132 Posts
23 Users
0 Reactions
46.8 K Views
vladimirstanoev
(@vladimirstanoev)
Posts: 2253
Noble Member
Topic starter
 

В номинациите може да участва всеки, който си признае за извършен ремонт при по-особени обстоятелства с подръчни средства и материали
Тая седмица са номинациите, а другата седмица ще гласуваме icon_e_wink
Първите номинирани в тая категория са Евгени и Запад, които най-нагло (и пред очите на ”висшия орган”) извършиха незаконен ремонт на оня телевизор в Чепеларе
В номинациите не требе да участват членовете на НБС, не защото нямат чантаджии (като Академика), ами щото шъ останат без нощувка на следващото отчетно-изборно събрание
Наградата за победителя е виртуална чанта от сивата икономика и ще бъде връчена официално на 21 юни в Пловдив

 
Posted : 02.06.2014 4:31
ilven
(@ilven)
Posts: 22
Eminent Member
 

Гласувах с №3 понеже мен ме няма. Иначе съм си "чантаджия", та дрънка! Само че, не толкова отявлен! icon_razz А за тия двамата, щеше да се двоумя ама много, понеже много явно са се показали пред цялата гилдия. Ама "нейсе", от мен да мине! icon_lol

ilven@mail.bg

 
Posted : 02.06.2014 6:11
 old4
(@old4)
Posts: 615
Honorable Member
 

Абе Владо те тия момчетии от години ма съмняват ама пуста деменция .... icon_lol , я кажи как да гласувам за двамата щот не стига че са набори ами и тайно по скайпа си помагат icon_twisted .

П.С.А аз се чудя кой ми краде хляба, не въ ли исрам бря лапетии тикиви, да са изправят пред другарския съд немедлено icon_twisted .

 
Posted : 02.06.2014 9:51
zapad
(@zapad)
Posts: 1277
Noble Member
 

извършиха незаконен ремонт на оня телевизор в Чепеларе

Ама в много голяма грешка си. Телевизорите бяха два броя

 
Posted : 02.06.2014 10:32
Щирлиц
(@p)
Posts: 6024
Illustrious Member
 

Айдаааааа! Вие сте били в още по голямо нарушение.Аз се чудя що Орешарки не може да събере пари в хазната , а ето те къде изтичали.НАП спи.Требе да се предприемат контра мерки и да се правят не по два, а по три телевизора с подръчни средства. icon_mrgreen icon_mrgreen

Синджира си идва а козата я няма....

 
Posted : 02.06.2014 11:31
vesko_tv
(@vesko_tv)
Posts: 979
Noble Member
 

Владо ,защо няма номинация и за двамата.Та те заедно са газили лука.

Не съм роден да работя, но се налага.
vesko_tv@abv.bg

 
Posted : 02.06.2014 12:31
masterrichi
(@masterrichi)
Posts: 205
Estimable Member
 

Аз лично няма нищо лично против чантаджиите стига да не подбиват цените и да не подливат вода на колегите,то няма колега който да не ходил в друг град или село и да не е правил телевизори на приятели на място срещу почерпка.По ме дразнят хора като Цвета Биков с големите претенции с гръмки реклами в нета на цени под 50 % от утвърдените а техниците му са някакви неизвестни наемници дето ги няма по форумите .Аз предлагам Цветан Биков за водач в листата.

skype/ masterrichi2222

 
Posted : 02.06.2014 13:19
(@pamporov)
Posts: 2756
Famed Member
 

Тя "рибата се вмирисва от към главата" е казал народа. Не са виновни "чантаджиите". Не може всички да сме съвестни и да спазваме законите еднакво. Законите трябва да са така направени че да не може да се престъпват. Ама това е работа на "умните" глави дето ги коват тоя закони. Стига че навлизаме в опасни политически води...:-)

 
Posted : 02.06.2014 13:50
faraona
(@faraona)
Posts: 115
Estimable Member
 

Що ли си мисля че аз съм №1, но пък знаели човек? По добре пръв на село, отколкото ........!!!! icon_lol

 
Posted : 02.06.2014 15:14
joranges
(@joranges)
Posts: 13
Active Member
 

Смешно е да награждаваш някого,когото не познаваш.Да,има нотка завист. Чантаджия?На адрес е по трудно и трябва да можеш повече,отколкото на бюрото.Там няма удобства,клиента те гледа в ръцете.Не всеки може.При риболова е същото,а и късмет трябва.И накрая,да завидиш на улова,или си го купиш от рибарския магазин,и тогава у дома.Ами работете с чанти,не плачете.И със скутер може по адреси и пак да имаш успех,в центъра на София.На пишман рибаря ръцете са посинели,ей такава риба хванах.Пък тя е на някой в панталоните...

 
Posted : 02.06.2014 19:52
masterrichi
(@masterrichi)
Posts: 205
Estimable Member
 

Под чантаджия се разбира хора които нямат собствен сервиз а само една чанта с кондензатори и са разлепили черно бели стикерчета с обяви ремонти по домовете и само телефон.Ремонтират само лесното а другото го разчоплят и го оставят да се спасява клиента.Това е все едно до магазинче за плод и зеленчук да се забият няколко баби с щайги и да продават същите зеленчуци на по ниски цени,а човека дето си плаща наем,касов апарат,осигуровки става в неравностойно положение и точно този търговец плаща и пенсиите на тези бабички.Съюза за 10 години трябваше да се пребори точно с това ,но това не му беше в плановете.Да сте видяли адвокат в сивия сектор или пък архитект.Имат си камари и лоби в парламента ,и когато плащат членски внос парите им се възвръщат многократно.

skype/ masterrichi2222

 
Posted : 02.06.2014 20:17
joranges
(@joranges)
Posts: 13
Active Member
 

Виждал съм в градския транспорт,да се возят без билет.И такива,които се оплакват,ние плащаме,а хитреци не плащат.,А всъщност всички се возят и транспорта си работи всеки ден ,по разписание.И никой няма интерес,това да се промени.Кое е по лесно,обаче?И накрая отговора,"...от карта уи искас иуи от биует...некой лев иуи десен?"За съжаление нямам отговор,как и кога може да се промени това.А,да знам,модератора да се намеси,чрез анкета или по собствено желание.пък той ,кервана си върви,нали така?Или най лесно,сергия с касов апарат ,като на кафемашина?

 
Posted : 02.06.2014 20:30
masterrichi
(@masterrichi)
Posts: 205
Estimable Member
 

Ако всички расъждават така ,кои ще плаща на военните пенсиите за ранно пенсиониране и бонуса 20 заплати ,на съдиите 10 заплати, и на циганите от които 80% не плащат една стотинка осигуровки и накрая взимат социална пенсия която е с 20 лв по ниска от тази на една шивачка ,в тази държава няма оправия.Ама доста се отклохихме от темата -закачка.Всеки има право на избор ,в тази държава е най добре да си циганин ползваш всички привилегии и не плащаш нищо.

skype/ masterrichi2222

 
Posted : 02.06.2014 20:59
evgevg
(@evgevg)
Posts: 447
Reputable Member
 

Под чантаджия се разбира хора които нямат собствен сервиз а само една чанта с кондензатори и са разлепили черно бели стикерчета с обяви ремонти по домовете и само телефон.Ремонтират само лесното а другото го разчоплят и го оставят да се спасява клиента.

Е какво да правим сега?Осигуровки ли да спрем да плащаме и да затваряме сервизите и да вземаме чантите?Таман ще се отърва от най-сложните и заплетени проблеми , дето местните човъркачи не са успели да оправят! icon_lol

 
Posted : 02.06.2014 21:33
masterrichi
(@masterrichi)
Posts: 205
Estimable Member
 

Няма как да спрем да плащаме,на полицаите военните и циганите кой ще им плаща пенсиите,за мен те са като кърлежи и паразити на обществото.Евгени рядко виждам добре подредено бюро,ама това си е до самосъзнание утре ще снимам моето и на колегата да направите разлика.

skype/ masterrichi2222

 
Posted : 02.06.2014 21:56
Page 1 / 9
Share: