Notifications
Clear all

Продавам трансформатор ТСА-270-1-ПРОДАДЕН

2 Posts
2 Users
0 Reactions
776 Views
(@nikolai_nikolov)
Posts: 175
Reputable Member
Topic starter
 

Продавам всъщност целия захранващ блок който е с трансформатор ТСА-270-1 това което е на снимките.
Цена 25лв.Намира се в Русе.
http://s020.ra


 
Posted : 05.11.2014 9:16
(@wesko-dilow)
Posts: 111
Estimable Member
 

Моля за извинение,млади човече,тези ги хвърляхме директно в гюма някога,но за сведение на съвремените реставратори,това си е история.За уточнение на скептиците-това е много добър траф за зарядно,за акумулатор.С малко ровене в нета,особено в руски сайтове,този траф е идеален за зарядно у-ство за калпавите ни,втора ръка акумолатори. Доста руски зарядни устройства са изградени на този тип трафове,които при претоварване се променя характеристиката на насищане и не горят,а при мен супер траф,ф-образен сърдечник при 55Ач. се запали,а след месец ровене в нета,се оказа,че П-образните сърцевини търпят на претоварване и държат на по-висок ток.Даже в момента пред мен е едно старо,руско зарядно ЕЛЕКТРОН-3М,НА КОЕТО ТРАФА МУ Е 180..........Вт.да не го отварям,макар,че имам пълно описание,ама в този час,не ми се рови.Не го продавай-ще ти служи вярно години напред,а парите изчезват мигновенно след продажбата,а новите-китайски устройства не изкарват гаранцията си!Помисли рационално!

 
Posted : 06.11.2014 3:43
Share: