AI Assistant
Notifications
Clear all

Продават се.....

11 Posts
7 Users
0 Reactions
5,111 Views
Форум
(@digitall)
Posts: 14
Eminent Member
Topic starter
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

1. Тунер Студио 2 - 30 лв. - ПРОДАДЕН
Форум
2. Радиоприемник Мелодия 106 - 40 лв.
Форум
3. Радиоприемник ВЕФ 206 - 5 лв.
Форум
4. Магнетофон Юпитер 202 - 30 лв.
Форум
Нещата се намират в Твърдица. При проявен интерес за повече инфо, снимки и пазарлъци - на ЛС.


GSM: 0893560715 - Vivacom
0889447340 - Mobiltel

 
Posted : 13.03.2013 14:42
Форум
(@digitall)
Posts: 14
Eminent Member
Topic starter
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Нямам представа от какво радио е кутията. Там се подхвърляше и някакво шаси и ако е било в нея може и да се разбере. Дано само да го открия.


GSM: 0893560715 - Vivacom
0889447340 - Mobiltel

 
Posted : 13.03.2013 16:14
Антон Оруш
(@ao-opy)
Posts: 2563
Member Admin
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Взимам Сонатата! Пиша ЛС.
Липсващите врътки можеш ли да ги намериш? А вътре някакви липси има ли?


1940 ==> 2010 | 1941 ==> 2011 | 1942 ==> 2012 | 1943 ==> 2013 | 1944 ==> 2014 | 1945 ==> 2015...
_________________
- МОИТЕ КОЛЕКЦИИ ==> РАДИОПРИЕМНИЦИ (клик!) | ТЕЛЕВИЗОРИ (клик!) | ГРАМОФОНИ (клик!) | БГ КОМПЮТРИ (клик!)
- ИЗТЕГЛИ БЕЗПЛАТНО СТАРОТЕХНИЧЕСКА ЛИТЕРАТУРА ==> (клик!)
_________________
! ==> КУПУВАМ ВСЯКАКВИ Б Ъ Л Г А Р С К И ТЕЛЕВИЗОРИ И РАДИА <== !
_________________
Антон К. Оруш - за връзка с мен:
e-mail: deltichko@abv.bg
Skype: respromcho
GSM: 0896 625 803
lat. 42° 41'; lon. 23° 18'
DIN, МС/ТС, 1942
1000 Sofia, Bulgaria

 
Posted : 13.03.2013 16:50
Форум
(@sboryanovo)
Posts: 1
New Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

ако не съм превАрен, и аз пиша за Сонатата.


 
Posted : 13.03.2013 18:57
Форум
(@lager)
Posts: 139
Reputable Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Ако не съм изпреварен вземам кутията от Телефункена!


 
Posted : 13.03.2013 19:01
Форум
(@digitall)
Posts: 14
Eminent Member
Topic starter
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Позиции 2 и 9 - ЗАЯВЕНИ


GSM: 0893560715 - Vivacom
0889447340 - Mobiltel

 
Posted : 14.03.2013 2:34
Форум
(@soton)
Posts: 166
Estimable Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Запазвам позиция 7,ама не си крий телефона де!


Защо да е просто като може да е сложно!
0878640251
близо до София

 
Posted : 15.03.2013 2:27
Форум
(@lyubo_bozhkov)
Posts: 15
Eminent Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Ако Soton се откаже от поз.7. ВЧ генератор, аз ще го взема.


 
Posted : 16.03.2013 16:43
Форум
(@soton)
Posts: 166
Estimable Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

интересна работа,щом потърся нещо и цената му скача:потърсих Кристал и на края цената му стигна 280 лв,сега какво,да очаквам ли сто човека да тъсят генератори Cheershappy


Защо да е просто като може да е сложно!
0878640251
близо до София

 
Posted : 16.03.2013 19:40
Форум
(@soton)
Posts: 166
Estimable Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Печелиш,тея от еконт ми искат 20 лв куриерски,а ти си по близо и човека каза че тежи над 18 кг.


Защо да е просто като може да е сложно!
0878640251
близо до София

 
Posted : 17.03.2013 22:22
Форум
(@xpco)
Posts: 5
Active Member
Translate
English
Spanish
French
German
Italian
Portuguese
Russian
Chinese
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Dutch
Polish
Turkish
Vietnamese
Thai
Swedish
Danish
Finnish
Norwegian
Czech
Hungarian
Romanian
Greek
Hebrew
Indonesian
Malay
Ukrainian
Bulgarian
Croatian
Slovak
Slovenian
Serbian
Lithuanian
Latvian
Estonian
 

Ако никой не ме е изпреварил, кандидат съм за позиция 1 - тунер "Студио 2", ако може да ми го запазите. Ще пиша и на лично.


 
Posted : 10.04.2013 16:26
Share: