Анкета за бутона Edit

Модератор: Фишев

Да остане ли бутона Edit?

1. Да остане за всички раздели.
22
65%
2. Да остане само за раздела купува-продава.
9
26%
3. Да се махне за всички раздели.
3
9%

Общо гласове : 34

Анкета за бутона Edit

от vladimirstanoev » Съб Фев 06, 2016 12:35 am

Пускам тая анкета, понеже идиота Вектра се е вживял в ролята на помощник Админ и говори от името на сите потребили: Изображение
set написа:докато пасмината не се превърне в нормално мислеща маса, немасторбатираща със словата...
И за какво е получил БАН vektra, за това че не ви приема простотиите...
Не ги мисли търсещите, мисли ти какво търсиш...
Апропо, постоянно намесвате форума на Иво, там сътворихте още по-голяма дивотия (б.а. като ме изгонихте)
Затова не ви изнася 5 минутното време за редакция, щото не можете да триете помията която творите...
Ако има челъм бутона "EDIT" да важи само за раздел купува-продава ще е прекрасно.
За останалите е добре и така
Аватар
Регистриран потребител

Re: Анкета за бутона Edit

от vladimirstanoev » Съб Фев 06, 2016 12:48 am

Ето и линк към темата с оригиналните бисери на Вектра: Изображение
viewtopic.php?f=116&t=4165&start=100#p50400
Аватар
Регистриран потребител

от vladimirstanoev » Съб Фев 06, 2016 3:31 am

set написа:За останалите е добре и така
Вектра, ти откъде знаеш кое е добре за останалите? След като нямаш нито едно полезно мнение в техническите раздели? Изображение
Бутона Edit се използва в руските форуми и в този форум за улеснение на питащите, за да не откриват топлата вода Изображение
Според мен бутона требе да се забрани само за менте търговци с кьорфишек обяви, шикалкавене, добавяне на нови дузини и др. номера от селски вечеринки Изображение
Би ли споделил колко ника имаш в тоя форум, ако не е тайна? icon_twisted.gif
Аватар
Регистриран потребител

от Пепи Войнишки » Съб Фев 06, 2016 1:21 pm

Няма нови правила и нов модератор. Вектра ,set и както си се кръстил,хората просто искат нормалност . Нормалното общуване не е това ,което правиш . Във форума на Съюза сам пишеш и сам си отговаряш и на практика съсипваш хубавият раздел "Размисли без страсти". Разбирам ,че искаш да общуваш но го прави нормално ,търгувай но го прави нормално и с уважение към колегите и всичко ще си бъде наред . Не пиша за да те обиждам или да налагам мнението си а за да кажа как аз ги виждам нещата .
Пепи Войнишки- за връзка с мен:
e-mail: pepi@pacombg.com
GSM: 0887921909
Сайт: pacombg.com
София България
Регистриран потребител

от Фишев » Съб Фев 06, 2016 2:17 pm

Малине Vektra set и тн Следващите редове ги пиша и като потребител и като модератор на форума Моля ограничавай се във писането на двата подфорума модерирани от мен Достатъчно ядове си създал на по форумите със своето неадекватно държание Със пренасянето на конклфикти от един форум във друг Със обидите към останалите потребители Като търговец също си пълна измислица Това го пиша като човек който е имал вземане даване със теб Профила Vektra е изтрит от админа на форума И да не беше изтрит не виждам основателна причина да ти се махне БАН а Достатъчно шансове ти бяха дадени от мен тук да си оправиш поведението и писаниците Ти просто не разбираш от добра дума В подкрепа на мойте думи може да се видят твоите постъпки и в някой други форуми По просто казано не търси причината в другите а си виж собственото поведение и държание навсякъде в интернет форумите
Аватар
Техник
Техник

от Фишев » Съб Фев 06, 2016 8:59 pm

Сега ще малко по рязък и конкретен Не претендирай за правила и права Ти Малине от Кула със бивш профил Vektra си перманентно изгонен от този форум Имам пълното право да те разкарам със БАН оттук със този настоящ ник и всеки следващ такъв По нищо не се различаваш като държание и поведение от joranges И това ще стане в най скоро време ако продължиш да пишеш каквото и да е във двата подфорума модерирани от мен Сашо Фишев Изразих ли се ясно и конкретно
Аватар
Техник
Техник

от toxy » Съб Фев 06, 2016 9:09 pm

shark1.gif
Последна промяна toxy на Пон Юли 18, 2016 8:48 pm, променена общо 1 път
Регистриран потребител

от toxy » Съб Фев 06, 2016 9:24 pm

shark1.gif
Последна промяна toxy на Пон Юли 18, 2016 8:49 pm, променена общо 1 път
Регистриран потребител

от ivo1 » Съб Фев 06, 2016 9:53 pm

set написа:докато пасмината не се превърне в нормално мислеща маса, немасторбатираща със словата...
И за какво е получил БАН vektra, за това че не ви приема простотиите...
Не ги мисли търсещите, мисли ти какво търсиш...
Апропо, постоянно намесвате форума на Иво, там сътворихте още по-голяма дивотия (б.а. като ме изгонихте)
Затова не ви изнася 5 минутното време за редакция, щото не можете да триете помията която творите...
Ако има челъм бутона "EDIT" да важи само за раздел купува-продава ще е прекрасно.
За останалите е добре и така

Само да кажа Вектра - не си изгонен от нашия форум. Просто с безмислените си постове и простотии, дето ги пишеше във всяка една тема ме принуди да ти огранича писанките само в раздела предлагам. Можеш да четеш навсякъде и да си пускаш обявите колкото искаш, но няма да позволя да се появяват дразги и обиди, благодарение на вечните ти намеци какъв бил Фишев, кой масторбирал и прочие глупости. И това във всяка тема. Първо ни принуди да ти оставим място за писане само в борсата и в двата раздела. За две години, безброй пъти беше предупреждаван да се спреш с простотийте и глупавите линкове от Гугъл, които и моят син знае как да намери. Бях достатъчно търпелив към теб, но чашата преля. Така или иначе можеш да си въртиш търговията стига да искаш. Можеш да четеш, кой какво търси, можеш да му пишеш ЛС и да му предлагаш, можеш да си пускаш нови обяви, да си редактираш старите и т.н.
Та не пиши глупости, че сме те изгонили. Никой не те е гонил от нашия форум. Просто бях принуден да ти огранича правата и ооо небеса. Настъпи мир.
Що се отнася до бутона - моето мнение е че трябва да го има, за да може човек да добави нещо или да си редактира поста. Другото е орязване на права.
Ребята давайте жить дружно!
Регистриран потребител

от vladimirstanoev » Съб Фев 06, 2016 10:35 pm

set написа:Така, vladimirstanoev, не споделя(трае си).
Вектра, с удоволствие ще споделя една притча с теб: Изображение
"Кажат ли ти веднъж че си кон, не им объщай внимание.
Кажат ли ти втори път че си кон, замисли се.
Кажат ли ти трети път че си кон, тичай да си купиш юзди" Изображение
Аватар
Регистриран потребител

Следваща